Głośny dokument „Michael Jackson: Sztuka kłamstwa” w Playerze!

Głośny dokument „Michael Jackson: Sztuka kłamstwa” od 1 lipca tylko w Playerze!
Głośny dokument „Michael Jackson: Sztuka kłamstwa” od 1 lipca tylko w Playerze!
Kariera Michaela Jacksona od początku budziła zachwyt, podobnie jak kontrowersje. Od lat 90. „Królowi Popu” towarzyszyły plotki o pedofilii. Choć gwiazdor nigdy nie został skazany, do końca życia musiał tłumaczyć się z poważnych oskarżeń. Po latach grupa ekspertów od mowy ciała i psychologii sądowej postanowiła przyjrzeć się wypowiedziom medialnym piosenkarza i ocenić jego prawdomówność. Czy Jackson naprawdę był niewinny? A może kłamał jak z nut? Odpowiedzi na te pytania szuka najnowsza produkcja discovery+ Originals „Michael Jackson: sztuka kłamstwa”. Film można oglądać od 1 lipca tylko na Playerze!

Michael Jackson był największą gwiazdą popu na świecie. Najpierw podbijał serca młodej publiczności jako 8-letni lider zespołu „Jackson 5”, a następnie rozpoczął błyskotliwą karierę solową. Jego sława obiegła cały świat. Podobnie jak kontrowersje wokół jego życia prywatnego. Przez ponad 20 lat kariery aż dwukrotnie stanął przed sądem i musiał bronić się przed oskarżeniami o wykorzystywanie seksualne dzieci. Nigdy nie został skazany, ale wątpliwości nie zniknęły.

Czy Michael Jackson kłamał przed kamerą, kiedy zapewniał o swojej niewinności? Ile było prawdy w stawianych mu zarzutach? Analityk mowy ciała dr Cliff Lansley, ekspert ds. lingwistyki profesor Dawn Archer i psycholog sądowy Kerry Daynes wspólnie analizują medialne wypowiedzi gwiazdora i dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Co kryje się w jego wystąpieniach?Czy Michael Jackson był niewinny?

Polska premiera filmu dokumentalnego discovery+ Originals „Michael Jackson: Sztuka kłamstwa” odbyła się 1 lipca w serwisie player.pl.

podziel się: