Poznaj nasze marcowe premiery!

Poznaj nasze marcowe premiery!
Poznaj nasze marcowe premiery!
Zobacz, jakie premiery czekają na Ciebie w marcu na Discovery Channel!
Roswell: cała prawda o kosmitach
Roswell: cała prawda o kosmitach

Czy kosmici naprawdę wylądowali w pobliżu Roswell w Nowym Meksyku w 1947 roku? Po raz pierwszy zaawansowana sztuczna inteligencja analizuje zeznania naocznych świadków, aby oddzielić fakty od fikcji i opowiedzieć przerażającą historię.

ROSWELL: CAŁA PRAWDA O KOSMITACH ŚRODY 23:00, OD 09.03

Nagi instynkt przetrwania
Nagi instynkt przetrwania

Kolejne pary śmiałków powracają, żeby przeżyć w ekstremalnych warunkach, gdzie niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie. Czy łatwo jest przetrwać w wyczerpującej rzeczywistości? Gdzie leży granica ludzkiej wytrzymałości? To pytania, na które już wkrótce poznają odpowiedź.W tym sezonie po raz pierwszy w historii programu dwoje surwiwalowców zostanie wyrzuconych… na środku oceanu! Będą mogli liczyć wyłącznie na siebie i na… tratwę, na której będą dryfować pośród głębin oraz wodnych drapieżników, a ta niejednokrotnie poniesie ich w złą stronę.

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIAŚRODY 22:00, OD 16.03

Jak samolot z trzema lotnikami Marynarki Wojennej rozbija się na Pacyfiku bez żadnego śladu? Dlaczego nigdy nie odzyskano łupu skradzionego przez najsłynniejszego złodzieja, napadającego na banki w Ameryce? Skąd wzięła się legenda El Dorado i czy Złote Miasto może być ukryte w kolumbijskiej dżungli? Josh Gates powraca i jest gotowy, by odkrywać nieznane…Jedne z największych na świecie tajemnic, które związane są z kultowymi legendami. Jako zapalony poszukiwacz przygód, Gates rozwiązywał najbardziej urzekające zagadki historii, od zaginionych miast i zakopanych skarbów po przełomowe odkrycia archeologiczne.

Wyprawa w nieznane
Wyprawa w nieznane

WYPRAWA W NIEZNANEWTORKI 23:00, OD 29.03

Oglądaj Discovery Channel!

podziel się: