Jubileuszowy - 10. sezon - „Morza złota” już w Discovery Channel W CZWARTKI o 22:00

Jubileuszowy - 10
Jubileuszowy - 10
Odważny śmiałkowie – poszukiwacze złota – powracają na antenę Discovery Channel. Napędzani chęcią posiadania cennego kruszcu, gotowi są do największych poświęceń, nawet kosztem własnego życia. Jakie ryzykowne decyzje podejmą tym razem? Czy cena za nie okaże się wysoka? Tego widzowie dowiedzą się z jubileuszowej, 10. serii „Morza złota” – już od czwartku 10 czerwca o godzinie 22:00 na Discovery Channel!

Miasteczko Nome jest położone w południowo-zachodniej części Półwyspu Sewarda na Alasce. Gdy rozpoczyna się lato, mała miejscowość zapełnia się przyjezdnymi, zamierzającymi szukać w okolicy złota. Nie brakuje wśród nich ekscentryków, którzy na własnoręcznie zbudowanych łodziach przeszukują dno morza Beringa, aby odnaleźć tam złoża cennego kruszcu.

W najnowszym sezonie bohaterowie programu stawiają wszystko na nową technologię, dziewicze tereny, a co za tym idzie kolejne możliwości. W tym nieprzewidywalnym roku, pełnym przeszkód i problemów, bohaterowie „Morza złota” muszą dostosować swoje metody i sprzęt do ostatecznej walki z żywiołami. Również atmosfera na planie sięga zenitu. Poszukiwacze złota podejmują kolejne desperackie próby i ryzykowne decyzje. Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, bohaterzy mają tylko jeden cel – zdobyć upragnione bogactwo. Żeby to osiągnąć są gotowi zaryzykować wszystko. Nawet własne zdrowie czy życie! Zwłaszcza, kiedy na plecach czuć oddech konkurencji. Jak daleko się posuną, chcąc utrzymać swój majątek, a co ważniejsze – poszerzyć swoje imperium?

Premiera jubileuszowego sezonu programu „Morze złota” już w czwartek 10 czerwca o godzinie 22:00 w Discovery Channel oraz na Playerze w kolekcji discovery+!

podziel się: