Jesteśmy na półmetku "Kamperem przez świat"!

Kamperem przez świat
Kamperem przez świat
Co wydarzy się w 4. odcinku podróży naszych bohaterów po Gruzji, Hiszpanii i Australii? Zobaczcie, jakie atrakcje czekają Aldonę, Daniela, Sylwię oraz Miłosza, Kasię i ich rodzinę w nowym odcinku KAMPEREM PRZEZ ŚWIAT.

Sylwia - singielka podbijająca wschodnie wybrzeże Australii - po wizycie w szpitalu dla koali, kieruje się cały czas na północ. Noc spędziła na parkingu przy plaży w Byron Bay. To jedno z najpopularniejszych miejsc na wschodnim wybrzeżu. Lubią tu odpoczywać zarówno Australijczycy, jak i turyści. Każdego roku, odwiedza je średnio 2 miliony osób. Po czasie spędzonym na plaży, Sylwia postanawia ruszyć w dalszą drogę, podczas której odkrywa niezwykłą świątynię po środku lasu deszczowego.

"Kamperem przez świat" PRZED EMISJĄ W TV: Sylwia w oazie hipisów

"Kamperem przez świat" PRZED EMISJĄ W TV: Sylwia w oazie hipisów

Aldona i Daniel, po problemach ze znalezieniem miejsca na nocleg postanowili już nie ryzykować. Mają plan odnalezienia Kuby, Polaka mieszkającego w Gruzji, który od kilku lat prowadzi tu pensjonat. Chcą się u niego zatrzymać. Jedni wrażeń szukają w Australii, inni u wiejskiego fryzjera w Gruzji - Aldonę czeka metamorfoza, zobaczymy czy udana.

"Kamperem przez świat" PRZED EMISJĄ W TV: Jak powstaje gruziński chleb?

"Kamperem przez świat" PRZED EMISJĄ W TV: Jak powstaje gruziński chleb?

Rodzina Michalskich, rozkoszująca się vanlifem w Hiszpanii, również jest w trakcie poszukiwań... dobrego obiadu! Miłosz w Hiszpanii przejmuje dowodzenie nad kuchnią, by przygotować obiad dla całej rodziny.

Podróżowanie w stylu #vanlife w programie "Kamperem przez świat". Nowe odcinki we wtorki o 22:00 w Discovery!

podziel się: