Jesień 2020 w Discovery: kontynuacje ulubionych serii

PARKER NA ZŁOTYM SZLAKU 4
PARKER NA ZŁOTYM SZLAKU 4
Kontynuacje ulubionych programów "na kółkach": TRUCKERKI, FANI CZTERECH KÓŁEK, przygód złomiarzy w ZŁOMOWISKO PL, a także programów o śmiałkach, którzy szukają szczęścia na Alasce: EKSTREMALNA ALASKA i GORĄCZKA ZŁOTA. Zobacz, jakie programy powrócą z nowymi seriami w najbliższych miesiącach.
TRUCKERKI 3
TRUCKERKI 3

WTORKI 21:00 OD 25 SIERPNIA

Kobiety za kierownicą osiemnastokołowców? To już nikogo nie dziwi! Od trzech sezonów widzowie Discovery Channel śledzą poczynania pań, które przemierzają najtrudniejsze trasy Stanów i Europy, przewożąc wartościowe towary i ponadgabarytowe ładunki. A w dodatku odnajdują się w tym wymagającym zawodzie z wyjątkowym wdziękiem!Już jesienią Monika wyruszy z wietrznego Chicago do słonecznej Florydy, natrafiając na naturalne siedliska krokodyli.Czy spotkanie oko w oko z wielkimi gadami pokrzyżuje jej plany? Patrycja przetestuje swoje umiejętności manewrowania niskopodłogową naczepą i ponadgabarytowym ładunkiem. Pati, jak zwykle, zmierzy się z nietypowymi zleceniami, a Hania wyruszy w trasę razem z partnerem i ukochaną córeczką. Nie bez powodu, ponieważ nagrodą za wykonanie zadania mają być rodzinne wakacje w Bretanii. Emocjonująca podróż czeka także Anię i Dorotę, czyli duet Polek jeżdżących po Skandynawii, który widzowie pokochali w zeszłym sezonie. To jednak nie wszystko! W tej serii ruszymy w nieznane dotąd trasy z nowymi bohaterkami!

ZŁOMOWISKO PL 11
ZŁOMOWISKO PL 11

ŚRODY 21:00 OD 26 SIERPNIA

Jedenasty sezon najbardziej „nieporządnego” programu w Polsce to nieustające pasmo złomiarskich przygód.Tutaj fortuna kołem się toczy. Na naszych bohaterów jednego dnia czekają rozczarowania i porażki, a drugiego spektakularne sukcesy i gigantyczne pieniądze! Olmet, złomiarski gigant ze Śląska, zmierzy się ze zleceniami prawie niemożliwymi do wykonania. „Stalowy” stawi czoło rozbiórce zakładów przemysłowych w Bydgoszczy, mając nadzieję, że kontrakt przyniesie duże zyski. Natomiast„Krzykacz” wraz z Edkiem i Januszkiem po raz kolejny wyruszą w podróż po Polsce w poszukiwaniu okazji.W ślad za gigantami branży podążą też mniejsze zakłady. „Złomuj" z Radostowic przyjmie kolejne zlecenia, które przetestują granice sił i wytrzymałości ekipy. W premierowych odcinkach poznamy również nowe rodzinne przedsiębiorstwo „Uniwerstal” z Białegostoku. W tym przypadku zlecenia nierzadko generują poważne problemy.

PARKER NA ZŁOTYM SZLAKU 4
PARKER NA ZŁOTYM SZLAKU 4

CZWARTKI 21:00 OD 27 SIERPNIA

Wraz z nastaniem kolejnej zimy w Klondike, Parker Schnabel, najmłodszy górnik „Gorączki złota”, podejmie odważną próbę rozszerzenia swojej działalności. Zależy mu na tym, aby jego zespół mógł pracować przez cały rok. Kierując się instynktem i kilkoma solidnymi wskazówkami od doświadczonych kolegów, Parker ruszy na podbój Australii.Ten daleki kontynent jest źródłem bryłek złota o rekordowych wielkościach. Po dziś dzień uważa się, że jego skały skrywają największe na świecie, niewykorzystane dotąd rezerwy tego drogocennego kruszcu. Gra potoczy się o wysoką stawkę!Jeśli Parkerowi uda się natrafić na złoża złota w Australii i zgłosić do nich roszczenia, zrewolucjonizuje to jego biznes, który może stać się globalną operacją wydobywczą!

NAJNIEBEZPIECZNIEJSZY ZAWÓD ŚWIATA 16
NAJNIEBEZPIECZNIEJSZY ZAWÓD ŚWIATA 16

WTORKI 23:00 OD 29 WRZEŚNIA

To jedna z najniebezpieczniejszych prac na świecie: połów krabów u wybrzeży Alaski w lodowatym Morzu Beringa,regionie najbardziej gwałtownych wód na ziemi. W tym sezonie rywalizacja o najczystsze skorupiaki i największe zyski rozciągnie się poza holenderski port, przekraczając niewidzialną linię graniczną.Przez dziesięciolecia nielegalne połowy krabów przez rosyjskie łodzie obniżały ceny i szkodziły zyskom floty amerykańskiej. Teraz, gdy Rosja ogłasza nowy system celny, światowe ceny tych morskich stworzeń mogą gwałtownie wzrosnąć. Zwabieni wyższymi zyskami, kapitanowie – wśród nich powracający ulubieniec, Johnathan Hillstrand – kierują flotę dalej na północny zachód niż kiedykolwiek wcześniej. Czy operowanie tak blisko rosyjskich łodzi nie doprowadzi do eskalacji konfliktu?

NIC DO ZGŁOSZENIA 3
NIC DO ZGŁOSZENIA 3

WTORKI 21:00 OD 20 PAŹDZIERNIKA

Przemyt to profesja stara jak świat! Ale na jej drodze stoją wyszkoleni i bezkompromisowi funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Wielokrotnie już udowodnili, że potrafią powstrzymać nawet najbardziej wyrafinowane próby przewozu nielegalnych towarów. W trzecim sezonie „Nic do zgłoszenia” na widzów czekają kolejne brawurowe akcje, a także nowe sensacyjne wątki. Wyłapywanie skrzętnie ukrytej kontrabandy to codzienność funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej w Krajowej Administracji Skarbowej. Premierowe odcinki przyniosą kolejne udaremnione próby wwozu nielegalnych towarów na teren Polski i innych krajów Unii Europejskiej, a także niedoszłe przekręty, oszustwa podatkowe oraz rozbrajanie niebezpiecznych grup przestępczych. Kamery programu odwiedzą znane już widzom przejścia graniczne w Dorohusku,Korczowej, Medyce oraz Bezledach. Nie zabraknie też nowych bohaterów, a wraz z nimi nowych wyzwań!

BRUDNA ROBOTA - CZYSTY ZYSK 3
BRUDNA ROBOTA - CZYSTY ZYSK 3

WTORKI 22:00 OD 20 PAŹDZIERNIKA

Czy na śmieciach można dobrze zarobić? Tak! Udowadniają to Polacy mieszkający w Londynie, którzy podbili lokalny biznes zarządzania odpadami. Zawodowo dbają o czystość w największej metropolii Europy, codziennie wywożąc,segregując i utylizując tysiące ton śmieci.Trzeci sezon programu przyniesie ekipom nowe wyzwania. Uwielbiani przez widzów Bronek i „Kabelek” staną przed trudnymi wywózkami. W tej serii poznamy także dwie nowe bohaterki – dyspozytorkę Anię oraz, kierującą wywrotką i odbierającą śmieci prosto od klientów, Lidkę. Już wkrótce przekonamy się, jak wygląda ten zawód oczami kobiet!

FANI CZTERECH KÓŁEK 16
FANI CZTERECH KÓŁEK 16

PAŹDZIERNIK / LISTOPAD

Doświadczony sprzedawca samochodów Mike Brewer i utalentowany mechanik Ant Anstead podejmują się wyjątkowej motoryzacyjnej misji: znajdują i remontują klasyczne samochody, aby później odsprzedać je z zyskiem w swoim sklepie w Los Angeles. Mike szuka samochodów, na których można zarobić. Znalezione pojazdy przekazuje Antowi, który kompleksowo je remontuje — tak, aby przywrócić im dawną świetność. Od słonecznych plaż południowej Kalifornii po najchłodniejsze rejony stanu Maine – wszędzie można znaleźć zaniedbane pojazdy, które po odremontowaniu i przetestowaniu da się sprzedać z godziwym zyskiem.

GORĄCZKA ZŁOTA 11
GORĄCZKA ZŁOTA 11

LISTOPAD

Kultowa na całym świecie propozycja Discovery Channel „Gorączka złota” powraca z nowymi perypetiami ambitnych poszukiwaczy złota w dziczy Jukonu. Po raz kolejny zdeterminowani górnicy zmierzą się z kaprysami pogody, trudno dostępnymi złożami oraz nieustannie rosnącą konkurencją. Pojawiają się kolejni poszukiwacze, następne roszczenia, nowatorskie maszyny i sposoby na wydobycie cennego kruszcu, przez co stawka rośnie z dnia na dzień. W tym sezonie nasze ekipy stawiają na szali wszystko co mają, aby spełnić marzenia o bogactwie. Czy takie ryzyko się opłaci?

Ekstremalna Alaska 10
Ekstremalna Alaska 10

EKSTREMALNA ALASKA 10 - LISTOPAD

Głęboko w alaskańskiej głuszy, z dala od cywilizacji, mieści się gospodarstwo rodziny Kilcherów. Farmę położoną niedaleko miasta Homer klan nazywa domem już od kilku pokoleń. To ród o głęboko zakorzenionych tradycjach i przekonaniach. Członkowie rodziny Kilcherów żyją z tego, co sami upolują i wyhodują. Chlubią się tym, że nie korzystają z dobrodziejstw rozwiniętego świata – nie mają bieżącej wody ani elektryczności. Ale wraz ze zmianami klimatycznymi, pojawiają się problemy. Krótsze zimy, cieplejsze lata – pogoda stała się coraz mniej przewidywalna. Kilcherowie muszą przystosować się do nowej rzeczywistości. Wystawieni na próby, zmęczeni do granic wytrzymałości przez warunki zewnętrzne,a także przez problemy rodzinne, muszą znaleźć sposób, aby trzymać się razem i nie dopuścić do zaprzepaszczenia wielopokoleniowego dziedzictwa.

Factual JESIEŃ 2020 - zobacz nowości Discovery i TVN Turbo

Factual JESIEŃ 2020 - zobacz nowości Discovery i TVN Turbo

podziel się: