Co w finałowym odcinku 2. sezonu TRUCKEREK?

Truckerki 2
Truckerki 2
W finałowym odcinku drugiej serii programu Truckerki zobaczymy zmagania trzech bohaterek - Ani na drogach Szwecji, Moniki w Chicago oraz Hani w drodze do Budapesztu. Jak zakończą się ich przygody?

Ania jest na trasie do Goteborga. Nie tylko obawia się czy uda jej się dojechać do celu przez problemy, które zwiastują migające kontrolki, ale także czy problemy nie pojawią się po dotarciu do celu - z powodu przymusowej 11 godzinnej pauzy, którą musi odbyć.

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Wiedziała Pani o tym?

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Wiedziała Pani o tym?

Monika kolejny dzień jeździ "po lokalu" w Chicago. Przez chwilę nieuwagi wjeżdża na drogę, po której nie powinna poruszać się swoim zestawem. Służby nie przejdą obok tego obojętnie. Tego samego dnia będzie musiała zmierzyć się z problematycznym cofaniem, ale czeka ją także miła niespodzianka.

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Urządzenie, które z nami jeździ

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Urządzenie, które z nami jeździ

Hania jedzie do Budapesztu z transportem, który wymagał odpowiedniego zabezpieczenia. W trasie okazuje się jednak, że wieziony ładunek przysporzy jej sporych problemów.

Ostatni odcinek 2. serii programu "Truckerki" premierowo w środę 15 kwietnia o 22:00 w Discovery. Powtórki: niedziela 12:00, 22:00, poniedziałek 18:00.

podziel się: