Kolejna produkcja discovery+ Originals „Pasja na Krawędzi” tylko na Playerze

discovery+ Originals Pasja na krawędzi
discovery+ Originals Pasja na krawędzi
Wraz ze startem discovery+ w Polsce, w kolekcji zadebiutowały wyjątkowe propozycje discovery+ Originals, przygotowane specjalnie z myślą o widzach korzystających z platformy VOD. Wśród nich jest nowa odsłona popularnego programu Bartosza Ostałowskiego „Pasja na Krawędzi”. Tytuł można oglądać wyłącznie na Playerze – premierowy odcinek w każdą środę!

Bartosz Ostałowski to jedna z legend polskiej motoryzacji. Znany drifter przez lata tworzył popularnego vloga, w którym testował wyjątkowe samochody i relacjonował najważniejsze imprezy typu moto show. Rozmawiał z gwiazdami, przedstawicielami świata sportu, biznesu, a także zwykłymi ludźmi, którzy zarażają swoją pasją. Jego gośćmi byli już m.in. Krzysztof Hołowczyc i Richard Hammond.

discovery+ zaprasza na nową odsłonę tej lubianej przez internautów produkcji. W premierowym sezonie widzowie poznają najnowsze modele samochodów oraz kolejnych wyjątkowych gości. Na fotelu pasażera zasiądą m.in. Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka, Mateusz Gessler, Karolina Kowalkiewicz i Sylwia Bomba. Wśród testowanych samochodów znajdują się: Porsche 911, Toyota Supra, Audi RS7 czy Ford Ranger Raptor.

W programie rozmawiam z wyjątkowymi ludźmi, którzy posiadają niecodzienne pasje, zarażają optymizmem, a przede wszystkim są dowodem na to, że pomimo trudności i przeszkód, można osiągnąć sukces i spełniać swoje marzenia. Bardzo ważne dla nas jest to, aby podkreślać, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych – mówi Bartosz Ostałowski, prowadzący program „Pasja na Krawędzi” – Wszystko to odbywa się wewnątrz świetnych samochodów, więc z jednej strony mamy inspirujące rozmowy z gośćmi, a z drugiej – motoryzacyjne emocje, dynamiczne ujęcia i ogrom koni mechanicznych – dodaje.

Program „Pasja na Krawędzi” można oglądać tylko na Playerze w discovery+. Pierwsze odcinki są już dostępne, a nowe pojawiają się w serwisie w każdą środę. Na platformie można znaleźć również poprzednie sezony tej produkcji.

podziel się: