Świąteczny maraton w Discovery Historia!

Świąteczny maraton w Discovery Historia!
Świąteczny maraton w Discovery Historia!
Okres świąteczny oraz koniec roku na Discovery Historia będą wypełnione specjalnymi programami oraz produkcjami pełnymi radości!

W dzień Wigilii Bożego Narodzenia od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych widzowie będą mieli okazję odkryć tajemnice Starożytnego Egiptu oraz Chrześcijaństwa. Od 06:00 pokażemy trzy wyjątkowe dokumenty: Odkrycie Nowego Grobowca w Egipcie oraz Otwarcie Drugiego Grobowca Tutanchamona. Od 09:00 do 12:00 oraz od 15:00 do 18:00 czekają odcinki serii Jak Świat Się Śmieje. Z kolei od 12:00 do 15:00 poznamy sekrety niezwykłych budowli w programie Zoom Na Architekturę. O godzinie 18:00 po raz pierwszy na antenie Discovery Historia zostanie wyemitowany odcinek specjalny Wyprawa w Nieznane: Egipt z udziałem odkrywcy Josha Gatesa, który szuka starożytnych obiektów i mumii. Po raz pierwszy otworzy też sarkofag. Natomiast o 19:00 obejrzymy Nieznaną Historię Egiptu. Kolejną unikatową premierą tego dnia będzie dwuodcinkowa seria Prawda Czy Legenda – premiera o godzinie 20:00. Następne pozycje to Maria Z Nazaretu oraz Kim Był Jezus?.

W Święto Bożego Narodzenia od 06:00 do 10:00 widzowie będą mogli obejrzeć programy: Jezus. Brakujący Życiorys, Cała Prawda o Jezusie oraz Watykan – Za Zamkniętymi Drzwiami. O godzinie 14:00 zostanie wyemitowany odcinek z serii Wielcy Papieże. Natomiast o 17:35 będzie premiera szczególnego filmu dokumentalnego Francesco. Jak sama nazwa wskazuje, przedstawia on postać głowy kościoła katolickiego – papieża Franciszka. Film zawiera wywiady m.in. z bratankiem papieża, Jose Ignacio Bergoglio oraz papieżem Benedyktem XVI. Jednak to nie wszystko, co przygotowaliśmy tego dnia, ponieważ na widzów czekać będą jeszcze programy powtórka programu Kim Był Jezus? oraz Cała Prawda o Jezusie.

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Widzowie, którzy nie mieli okazji wcześniej obejrzeć dokumentów, będą mieli okazję nadrobić zaległości, bowiem powtórzymy takie pozycje, jak: Francesco, Prawda Czy Legenda, Wielcy Papieże oraz Jak Świat Się Śmieje.

Natomiast w Sylwestra dla wszystkich, którzy cenią sobie poczucie humoru i lubią się pośmiać już od rana przygotowaliśmy wyjątkową ramówkę wypełnioną maratonami programów Jak Świat Się Śmieje oraz Co Za Kabaret!.

W Discovery Historia w Nowy Rok wchodzimy z uśmiechem!

podziel się: