Nowa seria „David Dobrik w trasie” tylko na Playerze

Nowa seria „David Dobrik w trasie” tylko na Playerze
Nowa seria „David Dobrik w trasie” tylko na Playerze
David Dobrik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców amerykańskiego internetu. Jego kanał subskrybuje ponad 18 milionów osób. Swoją popularność zawdzięcza serii krótkich filmików, przedstawiających w zabawny sposób życie jego oraz Vlog Squadu. Teraz wraz z Discovery wyrusza w podróż po świecie. Pierwszy przystanek na mapie to kraj jego pochodzenia: Słowacja! Odcinek zadebiutuje dzisiaj – 14 grudnia – tylko na Playerze!

Przez lata David Dobrik, jako obcokrajowiec w USA, nie mógł swobodnie podróżować za granicę. Teraz – kiedy stał się już szczęśliwym posiadaczem zielonej karty – w końcu realizuje swoje marzenia o dalekich eskapadach.

W premierowym odcinku serii „David Dobrik w trasie”, amerykański YouTuber wraz z przyjaciółmi Natalie Mariduena, Jason Nash, Nick „Jonah” Antonyan, Suzy Antonyan i Todd „Toddy” Smith, wyruszy w podróż po swojej ojczyźnie, Słowacji. Chłopaka nie było w kraju rodzinnym ponad 19 lat, czyli od momentu, kiedy opuścił go jeszcze jako dziecko. Na tym jednak nie koniec! Odwiedzą także Grecję i Chorwację.

Szykuje się podróż pełna przygód! Dawid razem z ekipą odtworzą starożytne igrzyska olimpijskie, wezmą udział w polowaniu na ogromne ptaki, odkryją nowe smaki oraz poznają nowe miłości. Natrafią także na dzieci uchodźców z Pakistanu ze Stowarzyszenia na rzecz Społecznego Wsparcia Młodzieży (ARSIS). To organizacja pozarządowa, która wspiera nastolatków znajdujących się w trudnej lub niebezpiecznej sytuacji oraz działa na rzecz obrony praw mniejszości. Podczas nowej przygody David będzie odkrywał nie tylko świat, ale także siebie, analizując swoje sukcesy i decyzje życiowe.

W kolejnych odcinkach programu – których premiera zaplanowana jest na 2022 rok w Playerze – YouTuber i jego ekipa odwiedzą m.in. Dubaj oraz kontynent afrykański.

„David Dobrik w trasie: Słowacja” już od dzisiaj – 14 grudnia – tylko na Playerze!

podziel się: