Na nowym yardzie - 7. odcinek "Brudnej roboty - czystego zysku"

Sztuka w śmieciach | "Brudna robota - czysty zysk"

Co w przedostatnim odcinku 1. sezonu "Brudnej roboty - czystego zysku"? Wyjedziemy za Londyn, zobaczymy z bliska nowy nabytek Hawka i zatrzymamy się na dłużej na yardzie B&K. Czas zamienić śmieci w funty!

Szef Artur, działkę, która miała być nowym placem Hawka, podnajmuje mniejszym firmom. Z miejsca chce skorzystać Przemek. Jest jeden warunek, sam musi zrobić "przemeblowanie" na placu. Zobaczymy ciąg dalszy sprawy z uszkodzonym na yardzie samochodem - Artur myśli o jego wyremontowaniu, zasięga rady specjalisty, by dowiedzieć się czy jest to w ogóle opłacalne. Razem z Marcinem finiszują również formalności związane z zakupioną do floty ciężarówką, tak by jak najszybciej mogła wyruszyć na ulice.
Sebastian z B&K wyprawia się po skipa daleko za Londyn. Na miejscu okazuje się, że odebranie kontenera będzie trudniejsze niż się spodziewał. Czeka go wyczerpujący dzień. Na placu firmy profilaktycznego przeglądu ciężarówek dokonuje osobliwa, trzypokoleniowa, rodzinna firma. Po swoich skrytkach oprowadzi nas też Bronek, który opowie o tym, jak jego czujność pozwoliła uniknąć firmie poważnego wypadku.