4. odcinek SPECJALISTEK - wrak do wyścigu i daleka trasa truckiem

Specjalistki
Specjalistki
Nowe bohaterki, nowe wyzwania. U Agnieszki będzie nerwowo - rolniczka nie znosi marnotrawstwa. Nową bohaterkę, spawaczkę Olę, poznamy najpierw poprzez jej pasję - wyścigi samochodowe, natomiast truckerka Lena zabierze nas w trasę do Belgii. Razem ze swoim chłopakiem Marcinem tworzą barwny duet kierowców. Nowe odcinki SPECJALISTEK w czwartki o 22:00 w Discovery.

Na porannej odprawie u rolniczki Agnieszki wychodzi na jaw, że tajemniczym sposobem na polu wysypało się troszkę ziemniaków. Niewinne „troszkę” okazuje się być dwiema wielkimi skrzyniami, które natychmiast trzeba uchronić przed zmarnowaniem – szczególnie, że pogoda nie sprzyja. Agnieszka się denerwuje. A to nie jedyne czarne chmury nad gospodarstwem…

Dla truckerki Leny wieczór rozpoczyna się bardzo intensywnie. Trzeba podpiąć naczepę, pojechać po załadunek i ruszać w trasę – aż do Belgii. W ostatniej chwili dowiaduje się, że będzie towarzyszył Marcin, jej partner w życiu i pracy. Od samego początku piętrzą się problemy. Jak poradzi sobie z nimi Lena?

Related content

Ola – 25-letnia spawaczka podejmuje się zespawania rur centralnego ogrzewania w Bytomiu. Pomaga jej w tym monter Piotr. Robota zostaje szybko i sprawnie wykonana, a na nowe części trzeba poczekać do następnego dnia. Co zrobić z resztą dnia? Można na przykład przygotować się do wyścigu…Wrak Race! Jest to jedna z pasji Oli. Razem z Piotrkiem ruszają na poszukiwania idealnego samochodu, który weźmie udział w wyścigu. W końcu nie mogą jechać byle czym!

"Specjalistki" PRZED EMISJĄ W TV: Ola - spawaczka na schwał!

"Specjalistki" PRZED EMISJĄ W TV: Ola - spawaczka na schwał!

4. ODCINEK "SPECJALISTEK" W CZWARTEK 30 STYCZNIA O 22:00 W DISCOVERY. Powtórki: sobota 15:00, niedziela 11:00 i 22:00.

podziel się: