Jesień w Discovery Life!

Jesień w Discovery Life!
Jesień w Discovery Life!
Kanał Discovery Life nie obawia się kontrowersyjnych ani trudnych tematów. Rzeczowo i otwarcie mówi o kwestiach, które w naszym społeczeństwie są ciągle traktowane jako tabu. Tej jesieni stawiamy na programy dotyczące zdrowia, relacji oraz problemów współczesnego świata. Jednak w centrum zainteresowania będzie, jak zawsze, człowiek. Pokażemy poruszające historie i wyjątkowych ludzi – osoby borykające się z trudnymi chorobami czy uprzykrzającymi życie przypadłościami. Bohaterami produkcji będą też ci, których wygląd znacznie odbiega od obecnie promowanego kanonu piękna oraz ci, którzy postanowili odważnie stawić czoło stereotypom i zacząć żyć po swojemu, szokując tym rodzinę i otoczenie. Zapraszamy do Discovery Life!
Miłość wagi ciężkiej
Miłość wagi ciężkiej

We wrześniu zadebiutuje program pt. „Miłość wagi ciężkiej”, w którym poznamy pary o skrajnie różnych sylwetkach. Widok przystojnego mężczyzny z puszystą kobietą wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Jak radzą sobie z tym zakochani? Trzy pary opowiedzą nam o swoich związkach, o tym jak na ich relacje patrzy rodzina, przyjaciele i otoczenie. Okazuje się, że choć uczucie, którym się darzą, jest szczere i prawdziwe, codzienne życie wystawia je na bardzo trudną próbę. Czy miłość w takich związkach jest na tyle silna, aby pokonać wszelkie przeciwności?

Miłość, szok i pożądanie
Miłość, szok i pożądanie

W październiku natomiast widzowie obejrzą produkcję pt. „Miłość, szok i pożądanie”. Śledzi ona losy ludzi, którzy są w jakiś sposób odmienni od otoczenia, jednak udowadniają, że każdy zasługuje na miłość i że nawet fizyczne defekty nie są przeszkodą w drodze do szczęśliwych związków. Historie bohaterów są niezwykłe i romantyczne, ale mogą też szokować i wywoływać skrajne emocje.

Moje koszmarne stopy
Moje koszmarne stopy

Kolejną październikową propozycją będzie program „Moje koszmarne stopy”, w którym pacjenci cierpiący na bolesne, niekiedy wstydliwe choroby stóp zostaną poddani zabiegom i operacjom chirurgicznym odmieniającym ich dotychczasowe życie. Specjaliści – dr Brad Schaeffer i dr Ebonie Vincent, którzy podczas swojej wieloletniej praktyki lekarskiej zetknęli się z niezliczoną ilością schorzeń, zajmą się zarówno defektami kosmetycznymi, uciążliwymi infekcjami grzybicznymi, jak i poważnymi chorobami zagrażającymi zdrowiu. Czy specjaliści będą w stanie pomóc swoim pacjentom „stanąć na nogi”?

Mój mąż jest w ciąży
Mój mąż jest w ciąży

Jesienią nie może również zabraknąć czwartkowego pasma dokumentalnego. Co tydzień widzowie Discovery Life obejrzą ciekawe historie oraz poznają niezwykle inspirujących bohaterów. W produkcji „Szybko utyć – szybko zrzucić” dziennikarka Katie Hopkins, znana z kontrowersyjnych poglądów na temat otyłości, podda się eksperymentowi, chcąc udowodnić swoje racje. Na początek przybierze na wadze, by doświadczyć życia z nadliczbowymi kilogramami, a następnie rozpocznie dietę i je zrzuci. Wszystko po to, aby dowieść, że jedząc mniej i ruszając się więcej, jesteśmy w stanie wygrać z nadwagą. Kolejnym tytułem w cyklu będzie dokument „Szpieguję swoje dziecko”, który pokaże, jak łatwo manipulować dziećmi i jakie pułapki czyhają na nie w Internecie. Dwie pary rodziców rozpoczną współpracę ze specjalistami i odkryją jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą, wydawałoby się niewinne, zachowanie ich córek w mediach społecznościowych. Natomiast w produkcji „Mój mąż jest w ciąży”, poznamy dwie pary, w których transpłciowi mężczyźni zaszli w ciążę. Z jakimi przeszkodami muszą się mierzyć partnerzy w sytuacji, gdy osobą noszącą i rodzącą dziecko jest przyszły tata? To wszystko jesienią w Discovery Life!

podziel się: