"Ciężarówką przez Indonezję" - Dawid rusza w trasę!

"Ciężarówką przez Indonezję": Big Mama

W pierwszym odcinku "Ciężarówką przez Indonezję" Dawid Andres jedzie poznać swoją nową szefową Marię i otrzymuje od niej pierwsze zlecenia. W końcu będzie mógł pojechać azjatycką ciężarówką o jakiej marzył! W premierowym odcinku czekało go zderzenie z lewostronnym ruchem i niewyobrażalnie wręcz zakorkowanymi ulicami Dżakarty. Powtórki pierwszego odcinka w środę o 22:00, sobotę o 23:00 i w niedzielę o 11:00 i 18:00

W przeciwieństwie do Wietnamu, tu nie spotyka się amerykańskich ciężarówek. Czy Big Mama (tak pracownicy nazywają tego konkretnego tira) będzie dobrym towarzyszem w podróży Dawida?
Dawid jeszcze nigdy nie jeździł po lewej stronie drogi. Jak sobie poradzi w twardo zawieszonej ciężarówce i w gęstym indonezyjskim ruchu?
Specyficzny zapach, który unosi się w korkach Dżakarty to opary oleju palmowego, który dodawany jest prawie do wszystkiego, w kraju, który jest jednym z jego największych eksporterów. Dawid Andres przeżywa pierwszy szok w zderzeniu z trudnym do wyobrażenia sobie ruchem na indonezyjskich drogach.
"Ciężarówką przez Indonezję": Tu zaczyna się piękna przygoda
"Ciężarówką przez Indonezję": Tu zaczyna się piękna przygoda
Po wykonaniu pierwszego zlecenia, które zajęło znacznie więcej czasu, niż spodziewał się Dawid, czas przesiąść się do nowej ciężarówki - tym razem o mniejszych gabarytach. Nowa ciężarówka może jest nieduża, ale po wyboistych drogach Indonezji nie prowadzi się jej łatwo! Dawid ma do przejechania zaledwie 60 kilometrów, ale w Indonezji, na przedmieściach Dżakarty, wcale nie oznacza to bezproblemowej podróży!
"Ciężarówką przez Indonezję": Zakorkowana Dżakarta
"Ciężarówką przez Indonezję": Zakorkowana Dżakarta
"Ciężarówką przez Indonezję": Pszczółka
"Ciężarówką przez Indonezję": Pszczółka
Nowe odcinki "Ciężarówką przez Indonezję" we wtorki o 21:00 w Discovery Channel. Powtórki pierwszego odcinka w środę o 22:00, sobotę o 23:00 i w niedzielę o 11:00 i 18:00