Czas na finał! Co czeka bohaterki w 8. odcinku SPECJALISTEK?

Specjalistki
Specjalistki - zapowiedź finałowego odcinka
To już finał i ostatnie w tym sezonie spotkanie z bohaterkami "Specjalistek" - Agnieszką, Aggie i Olą. Jakie wyzwania czekają je tym razem? Finał serii 27 lutego o 22:00 w Discovery.

W Szkotowie rozpoczyna się czas wykopków. Królestwo rolniczki Agnieszki to 120 hektarów pełne ziemniaków czekających na zebranie. Taka uprawa wymaga wyjątkowo sprawnej organizacji i zaangażowanych pracowników. Czas to pieniądz! Agnieszka z ekipą zakasują rękawy i stawiają czoła wyzwaniu, ale gdy się człowiek śpieszy, to…

Agnieszka - Specjalistki
Agnieszka - Specjalistki

Do mechaniczki Aggie przyjeżdża niespodziewana klientka... jej mama! W warsztacie pojawia się z zepsutym maluchem. Kultowy samochód wymaga specjalnego traktowania i nie lada wysiłku. Części do Fiata 126p wcale nie jest tak łatwo zdobyć, szczególnie w piątek. A mama Aggie szybko potrzebuje samochodu z powrotem.

Aggie - Specjalistki
Aggie - Specjalistki

Ola – spawaczka – wybiera się na zasłużony odpoczynek w stadninie, ale jazdę konną skutecznie zakłócają telefony z wołaniem o pomoc. W podziemnej instalacji centralnego ogrzewania w hucie pęka rura. To sprawa niecierpiąca zwłoki! Ola od razu jedzie na miejsce. Sytuacja nie jest prosta, a koledzy po fachu zamiast pomagać, tylko przeszkadzają. Wszystko na głowie naszej bohaterki, która musi postarać się z całych sił, by usunąć awarię.

8. finałowy odcinek "Specjalistek" 27 lutego o 22:00 w Discovery. Powtórka: sobota 15:00.

podziel się: