7. odcinek SPECJALISTEK - Poważne spawanie i tajemnicza usterka

Specjalistki
Specjalistki
Za chwilę finał programu "Specjalistki". W przedostatnim odcinku obserwujemy poczynania Aggie, Agnieszki i Oli. Potrzebny będzie spryt i fach w ręku. Specjalistki w czwartek o 22:00 w Discovery.

Rolniczka Agnieszka pod osłoną nocy wyrusza na pole, aby spłoszyć dziki, które zagrażają jej drogocennym plonom. Ale wygłodniałe dziki, to nie jedyny problem rolniczki – poziom wilgotności w polu żyta niepokojąco się podnosi. Aga osobiście rusza na ratunek swoim hektarom.

Tymczasem w warsztacie nie ma mowy o nudzie. Na mechaniczkę Aggie od rana czekają wyzwania. Klient powierza jej ukochany samochód, którego usterkę chciałby naprawić jeszcze dzisiaj. Okazuje się, że przyczyn może być wiele i odnalezienie źródeł usterki może nie być takie łatwe. Czy Aggie zdąży na czas z naprawą samochodu?

Related content

Spawaczka Ola nareszcie dostaje zadanie z prawdziwego zdarzenia! Awaria rury to okazja do pokazania prawdziwych umiejętności. Rozszczelniona rura w zakładzie produkującym stal to trudny orzech do zgryzienia – nie jest łatwo spawać na mokro… Jak z problemem poradzi sobie Ola?

podziel się: