5. odcinek SPECJALISTEK - zupełnie różne rajdówki i kłopoty na drodze

Specjalistki
Specjalistki
Zabawne przygotowania do Wrak Race (aż iskry lecą!), nerwowa konfrontacja na niemieckiej autostradzie, a także naprawa pięknego, ale najwyraźniej wcześniej źle serwisowanego, rajdowego samochodu. Zobacz, co czeka nas w nowym odcinku SPECJALISTEK! Emisja w czwartek 6 lutego w Discovery.

Do warsztatu mechaniczki Agnieszki przyjeżdża jej przyjaciółka, Monika. Nie są to zwykłe odwiedziny – coś złego dzieje się z rajdówką ich wspólnego kolegi. Aggie i mechanik Janusz zabierają się do pracy. Szybko pojawia się kolejny problem – samochód przestał palić. Czy Aggie uda się uratować wyścigówkę? Akcja "ratownicza" odbędzie się na wesoło!

"Specjalistki" PRZED EMISJĄ W TV: Ktoś nawalił tu tyle silikonu!

"Specjalistki" PRZED EMISJĄ W TV: Ktoś nawalił tu tyle silikonu!

Truckerka Lena i Marcin są w połowie drogi - przemierzają niemieckie autostrady. Tymczasem robi się coraz trudniej – zmęczenie daje się we znaki kierowcom, a na drodze trafiają się nieprzyjemne sytuacje. Para spotka bardzo nerwowego niemieckiego kierowcę, który zablokuje przejazd. Czy truckerka zachowa zimną krew? Czy uda jej się dowieźć ładunek na czas?

Spawaczka Ola przygotowuje się do tunningu zakupionego Peugota. Razem z przyjacielem Piotrkiem chcą go przerobić na pogromcę rajdówek, który zawiezie ich na samo podium wyścigu wraków. Narodziny niepokonanego wraka wymagają porządnej demolki. Ola i Piotr ochoczo zabierają się do pracy. Aż iskry lecą!

Emisja w czwartek 6 lutego w Discovery. Powtórki: sobota 15:00, niedziela 11:00, 22:00.

podziel się: