Czwarty sezon "Nic do zgłoszenia" rusza 8 marca!

Nic do zgłoszenia 4
Nic do zgłoszenia 4
Walka z przemytem nie zwalnia tempa – nawet w czasach pandemii! Wyszkoleni i bezkompromisowi funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej nieustannie strzegą granic Polski i Unii Europejskiej przed napływem nielegalnych towarów. Wielokrotnie udowodnili, że potrafią namierzyć nawet najbardziej wyrafinowanych przestępców. Co przyniesie czwarty sezon tego popularnego programu?

W nowej serii wracamy na przejścia graniczne, które są wyjątkowo narażone na próby przemytu nielegalnych towarów. Widzowie ponownie zobaczą znanych już funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z Krajowej Administracji Skarbowej, czyli Mateusza i Tomasza z Korczowej, Kazika z Medyki oraz Jarka i Jagodę z Dorohuska. Wśród zatrzymanych „perełek” znajdą się, m.in.: maści z sadła niedźwiedzia, drogocenne bursztyny, podrobione luksusowe torebki, a nawet suknie ślubne.

Related content

Poznamy też nowych bohaterów z granicy polsko-niemieckiej. Kontrolują oni ruch od strony Unii Europejskiej, gdzie niektórzy kierowcy próbują wwieźć na teren Polski spore ładunki nielegalnych śmieci! Na widzów czekają równie spektakularne akcje jak w poprzednich sezonach, m.in. zatrzymanie podejrzanego o udział w aferze vatowskiej i wielomilionowe przekręty!

Premiera pierwszego odcinka 4. sezonu "Nic do zgłoszenia" już dziś - 8 marca - o godz. 21:00. Powtórki we wtorki o 22:00, poniedziałki o 17:00, w soboty o 10:00 (od 20.03) i niedziele o 17:00 (od 21.03). Odkrywaj nowy sezon online w discovery+ na Playerze.

podziel się: